Друже!

Якщо ти бажаєш взяти участь в Акції, надсилай з 01 лютого 2018 року до 31 травня 2018 року акційні обгортки від Kinder Сюрприз, Kinder® Chocolate, Kinder Delice, Kinder Bueno, Kinder Maxi King, Kinder Pingui, Kinder Milk-Slice, на адресу: м. Київ, 03150 а/с «Кіндер» (бажано, проте не обов’язково, рекомендованим листом). Кожний конверт з акційними обгортками вважається окремим виконанням умов Акції (1 конверт = 1 подарунок). Акція діє на всій території України, підконтрольній українській владі. Детальну інформацію та Правила Акції шукай нижче. За акційні обгортки в будь-якій комбінації, на яких загальна сума балів складає від 15 до 50 балів, ти гарантовано отримаєш один із гарантованих подарунків, в залежності від суми зібраних балів. Будь уважним: до участі в Акції приймаються лише обгортки в акційній упаковці з розміщеними на них балами. Після того, як твоє ім’я з’явиться в переліку переможців, ми здійснимо відправлення гарантованого подарунка не пізніше 30 червня 2018 року включно. Май на увазі, що один учасник може отримати максимум 2 однакових гарантованих подарунки.

Якщо ти виконав умови Акції, але не потрапив до перших 50 000 учасників, на тебе чекає заохочувальний подарунок на розсуд Організатора, з числа тих, що є в наявності. Якщо ти бажаєш взяти участь у Творчому конкурсі «Здійсни свою мрію!», що проходить в рамках Акції, ознайомся, будь ласка, з правилами на сторінці конкурсу.

Правила оформлення листа-заявки
Офіційні правила

Проведення рекламної акції під умовною назвою «кіндер 50 років» (надалі – «правила»)

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ «КІНДЕР 50 РОКІВ»: ТОВ «ФЕРРЕРО УКРАЇНА», ЄДРПОУ 32424407; вул. Антоновича, 46-46А, м. Київ, 01033, Україна, тел.: (044) 247 19 35 (надалі - «Організатор»).
  2. ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ «КІНДЕР 50 РОКІВ»: ТОВ «ФУЛЛ КОНТАКТ ЕЙДЖЕНСІ», ЄДРПОУ 39470219; 03680, м. Київ, вул. Антоновича, буд. 58, корпус 18, кімната 6,7, тел. (044) 390 67 99 (надалі - «Виконавець»).
 2. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ, ЩО ВЖИВАЮТЬСЯ ПО ТЕКСТУ ДАНИХ ПРАВИЛ:
  1. Рекламна акція (надалі – «Акція») – комплексний захід рекламного характеру під умовною назвою «КІНДЕР 50 РОКІВ», що реалізується відповідно до умов Правил, передбачає активність Учасників Акції, визначення Переможців Акції та вручення Гарантованих заохочень Акції відповідним переможцям Акції. Акція проводиться з метою залучення уваги та підвищення лояльності споживачів до товарів, які імпортуються та розповсюджуються Організатором на території України під ТМ «Kinder» (Кіндер), а також задля інформування споживачів про якісні характеристики та споживчі властивості таких товарів з метою залучення нових споживачів та збільшення об’ємів продажу товарів.
  2. Учасник Акції – фізична особа, що відповідає вимогам розділу 5 Правил, та належним чином виконала усі вимоги Правил щодо участі в Акції.
  3. Переможець Акції – Учасник Акції, що виконав усі вимоги Акції у повній відповідності та став Переможцем Акції відповідно до умов, викладених у розділі 7 Правил.
  4. Конкурс під умовною назвою «ЗДІЙСНИ СВОЮ МРІЮ!» (надалі – Конкурс) – конкурс малюнків з привітанням ТМ «Kinder» (Кіндер)» з Днем народження; захід, що реалізується в рамках та в період проведення Акції, відповідно до умов даних Правил, передбачає активність Учасників Конкурсу, визначення Переможців Конкурсу, вручення Заохочень Конкурсу таким Переможцям Конкурсу.
  5. Учасник Конкурсу – фізична особа, що відповідає вимогам розділу 5 Правил, та належним чином виконала усі вимоги Правил щодо участі в Конкурсі.
  6. Переможець Конкурсу – Учасник Конкурсу, що виконав усі вимоги Конкурсу у повній відповідності до таких вимог та став Переможцем Конкурсу відповідно до умов, викладених у розділі 11 Правил.
  7. Сайт – інформаційний ресурс, що належить Організатору, розміщений в мережі Інтернет за посиланням www.kinder-promo.com.ua.
 3. ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ ТА КОНКУРСУ:
  1. Акція та Конкурс проводиться на території України* у період з «01» лютого 2018 року по «31» травня 2018 року включно (далі також «строк проведення Акції/Конкурсу» або «період Акції/Конкурсу»).

   * за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VI, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора, та/або Виконавця гарантувати належне проведення Акції, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення Гарантованих заохочень Учасникам Акції, які здобули право на отримання таких Гарантованих заохочень за адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на територіях АР Крим, Донецької та Луганської областей, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови цієї Акції, та за умови, що кур’єрська служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу Гарантованих заохочень Акції в таких населених пунктах, або якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою, або якщо Учасники, які здобули право на отримання Гарантованих заохочень Акції виявлять бажання та матимуть змогу самостійно отримати належний їм Гарантоване заохочення у спосіб та місці погодженому із Виконавцем.
  2. Листи з акційними обгортками від Акційної продукції, які будуть надіслані до «01» лютого 2018 року або після «31» травня 2018 року (дата відправки визначається за поштовим штемпелем), до участі в Акції не приймаються, а особи, які їх відправили не можуть претендувати на отримання будь-якого Гарантованого заохочення Акції та/або будь-якої компенсації, в т.ч. і грошової.
  3. Виконавець/Організатор може вносити зміни до цих Правил в односторонньому порядку шляхом розміщення Правил у новій редакції на сайті www.kinder-promo.com.ua. Якщо Учасник продовжує брати участь в Акції/Конкурсу після внесення змін до Правил, його вважають таким, що прийняв такі зміни до Правил.
 4. ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ/КОНКУРСУ:
  1. Офіційні Правила Акції/Конкурсу публікуються на сайті www.kinder-promo.com.ua, також ознайомитися з ними можна за телефоном гарячої лінії 0-800-30-40-30, в період період «01» лютого 2018 року по «31» травня 2018 року включно.

   *Телефон гарячої лінії: 0-800-30-40-30 працює в будні з 9.00 год. до 21.00 год. за київським часом, у вихідні – з 10.00 до 22.00 за київським часом.

   **Всі дзвінки зі стаціонарних номерів телефонів в межах території України, підконтрольній українській владі, є безкоштовними. Дзвінки з мобільних телефонів сплачуються згідно з тарифами відповідного оператора.
 5. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ АКЦІЇ/КОНКУРСУ
  1. Учасниками Акції можуть стати дієздатні громадяни України, які досягли 18-річчя (повноліття) та які виконали умови участі у Акції, що зазначені у Правилах.
  2. Учасниками Акції не визнаються та не можуть бути визнані наступні особи, не залежно від виконання ними умов даних Правил:
   1. працівники та представники Організатора, Виконавця та/або будь-яких осіб, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки, дідусі/бабусі);
   2. неповнолітні, обмежено дієздатні та недієздатні особи;
   3. іноземці та особи без громадянства, а також особи, що не проживають на території України на постійній основі.
  3. Учасниками Конкурсу можуть стати дієздатні громадяни України, які досягли 18-річчя (повноліття), а також будь-яка дитина віком до 18 років (включно), через своїх законних представників (відповідно до чинного законодавства України) та які виконали умови участі у Конкурсі що зазначені у Правилах.
  4. Не можуть бути Учасниками Конкурсу:
   1. працівники Організатора, Виконавця, третіх осіб, залучених Організатором до проведення Конкурсу та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки, дідусі/бабусі) та дитина, чиї законні представники є працівниками Організатора, Виконавця, третіх осіб, залучених Організатором до проведення Конкурсу та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки, дідусі/бабусі);
   2. іноземці та особи без громадянства, а також особи, що не проживають на території України на постійній основі та дитина, чиї законні представники є іноземцями та особами без громадянства, а також особами, що не проживають на території України на постійній основі.
  5. Учасники Акції/Конкурсу під час участі в Акції/Конкурсі зобов’язуються:
   1. дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
   2. вказувати повні, коректні та достовірні персональні відомості;
   3. свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції/Конкурсу;
   4. не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого Учасника у Акції/ Конкурсі.
  6. Відповідно до вимог статті 634 Цивільного кодексу України щодо договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції/Конкурсі Учасник Акції/Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю погоджується з умовами Правил та зобов’язуються їх виконувати.
  7. Приймаючи участь у Акції/Конкурсі кожен Учасник Акції/Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе, в тому числі на обробку його персональних даних (прізвище, ім’я, по-батькові, контактний номер мобільного телефону Організатором/Виконавцем Акції/Конкурсу з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про неї/нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. її імені і фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо - та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, СМС-повідомлень, (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора на номер мобільного телефону/адресу, вказану Учасником при реєстрації, повідомлень тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, але виключно в рамках проведення Акції/Конкурсу і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції/Конкурсу та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних». Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, попередньо повідомивши Організатора про таке рішення. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників Акції/Конкурсу, створені під час проведення Акції/Конкурсу, та/чи у зв’язку з Акцією/Конкурсом, є власністю Організатора Акції/Конкурсу і можуть використовуватися без будь-якого відшкодування. Учасник Конкурсу, який став Переможцем Конкурсу, та отримує Заохочення Акції/Конкурсу, погоджується фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів без виплати їй/йому за це будь-якої винагороди. Такі особи надають свою згоду на використання їх зображень, в тому числі під час реклами Товарів Організатора. Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням цього пункту Правил, належать Організаторові Конкурсу.
  8. З моменту прийняття умов даних Правил шляхом вчинення дій, що свідчать про участь у Акції/Конкурсі, згода з умовами даних Правил та згода на обробку персональних даних вважаються наданими відповідним Учасником Акції/Конкурсу/законним представником Учасника Конкурсу.
  9. Учасник Акції/Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу, що не погоджується з умовами даних Правил, та/або відкликав свою згоду на обробку персональних даних, втрачає право на подальшу участь у Акції/Конкурсу.
  10. Надання Учасником Акції/Конкурсу/законним представником Учасника Конкурсу недостовірних/некоректних даних, наданих для участі у Акції/Конкурсі, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником Акції/Конкурсу, звільняє Організатора/Виконавця від обов’язку вручити йому відповідні заохочення Акції/Конкурсу і такий Учасник Акції/Конкурсу втрачає право на отримання заохочення.
  11. У випадку порушення Учасником Акції/Конкурсу/законним представником Учасника Конкурсу обов’язків, вказаних у даних Правилах, що викликало виникнення у Організатора та/або у Виконавця документально підтверджених збитків, Учасник Акції/Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу зобов’язаний відшкодувати такі збитки у повному обсязі.
  12. Учасник Акції/Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу, що не виконує/неналежно виконує умови даних Правил, втрачає право на подальшу участь у Акції/Конкурсі.
  13. Організатор/Виконавець залишають за собою право в будь-який момент вводити додаткові обмеження, що перешкоджають шахрайству в Акції. У разі виявлення будь-якої спроби несумлінної поведінки Учасника Акції/Конкурсу/законного представника Учасника Конкурсу він може бути усунений від участі в Акції/Конкурсі. Організатор/Замовник самостійно здійснюють оцінку сумлінності участі в Акції/Конкурсі на підставі наявних у них можливостей і з урахуванням положень чинного законодавства України і цих Правил.
  14. Беручи участь у Акції/Конкурсу Учасник Акції/Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Правилами.
 6. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:
  1. Акція проводиться по відношенню до товарів під знаком для товарів і послуг «Kinder Pingui» (Кіндер Пінгві), «Kinder milk-slice» (Кіндер мілк-слайс), «Kinder Maxi King» (Кіндер Максі Кінг), «Kinder Surprise» (Кіндер Сюрприз), «Kinder Chocolate» (Кіндер шоколад), «Kinder Delice» (Кіндер Деліс), «Kinder Bueno» (Кіндер Буено) в акційній упаковці та розміщеними на ній балами (надалі - «Акційна продукція»), імпортером в Україні яких є Організатор:
   1. Вафлі KINDER MAXI KING, покриті молочним шоколадом та подрібненими лісовими горіхами, з молочно – карамельною начинкою (56%). Маса нетто 35 г – 5 балів.
   2. Бісквітне тістечко KINDER MILK-SLICE з молочною начинкою (65%). Маса нетто 28 г – 3 бали.
   3. Бісквітне тістечко KINDER PINGUÌ з молочною начинкою (48,5%), покрите темним шоколадом. Маса нетто 30 г – 4 бали.
   4. Бісквітне тістечко KINDER PINGUÌ Карамель, покрите темним шоколадом, з молочно-карамельною начинкою (62,1%). Маса нетто 30 г – 4 бали.
   5. Бісквітне тістечко KINDER PINGUÌ Кокос, покрите молочним шоколадом, з молочно-кокосовою начинкою (41%). Маса нетто 30 г – 4 бали.
   6. Молочний шоколад KINDER CHOCOLATE з молочною начинкою (60%). Маса нетто 50 г – 3 бали.
   7. Молочний шоколад KINDER CHOCOLATE з молочною начинкою (60%). Маса нетто 100 г – 6 балів.
   8. Бісквітне тістечко KINDER DELICE, покрите какао-глазур’ю (25%), з молочною начинкою (16%). Маса нетто 39 г – 3 бали.
   9. Вафлі KINDER BUENO із молочно-горіховою начинкою (54%), покриті молочним шоколадом. Маса нетто 43 г – 4 бали.
   10. Яйце з молочного шоколаду KINDER SURPRISE з молочним внутрішнім шаром та іграшкою всередині. Маса нетто 20 г. Серія «Power Puff Girls» – 5 балів.
   11. Яйце з молочного шоколаду KINDER SURPRISE з молочним внутрішнім шаром та іграшкою всередині. Маса нетто 20 г. Серія «Masha» – 5 балів.
   12. Яйце з молочного шоколаду KINDER SURPRISE з молочним внутрішнім шаром та іграшкою всередині. Маса нетто 20 г. Серія «Justice League» – 5 балів.
   • Щоб стати Учасником Акції, особа має надіслати за адресою: Україна м. Київ, 03150 а/с «Кіндер» (надалі – «абонентська скринька») разом одним конвертом цілісні акційні обгортки від Акційної продукції в будь-якій комбінації, загальна сума балів яких повинна складати 15, 20, 25, 35, 40, 45, 50 балів. Виконавши дану умову, Учасник Акції гарантовано отримує одне із гарантованих заохочень (надалі – «Гарантовані заохочення»), в залежності від суми набраних балів:
    • 15 балів – пазли;
    • 20 балів – набір для творчості (розмальовка і фломастери);
    • 25 балів – чашка;
    • 35 балів – чашка пластикова з подвійними стінками (термочашка);
    • 40 балів – подушка;
    • 45 балів – м’яка іграшка Кіндеріно;
    • 50 балів – годинник наручний.

   Отримання Гарантованих заохочень можливе із урахуванням положень п. 6.7. Правил.
  2. З метою забезпечення отримання Виконавцем листа від Учасників Акції рекомендуємо Учасникам Акції надсилати акційні обгортки рекомендованим листом. Ця умова не є обов’язковою до виконання, остаточне рішення щодо способу відправки акційних обгорток приймається Учасником Акції самостійно. Вартість відправки листів сплачується самостійно Учасником Акції, Організатор та/або Виконавець Акції ніяким чином не компенсують Учасникам Акції вартість відправки листів з акційними обгортками від Акційної продукції.
  3. До участі в Акції приймаються виключно цілісні акційні обгортки від Акційної продукції, офіційним імпортером якої в Україні є Організатор Акції.
  4. На конверті з акційними обгортками від Акційної продукції Учасник має розбірливо українською мовою зазначити свої прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, повну поштову адресу з індексом, на яку Учасник бажає отримати Гарантоване заохочення.
  5. Організатор та Виконавець надають Гарантовані заохочення в межах наявного фонду Гарантованих заохочень відповідно до виконаних Учасниками Акції умов Акції.
  6. Фонд Гарантованих заохочень Акції:

   ГАРАНТОВАНІ ЗАОХОЧЕННЯ АКЦІЇ:
   • Гарантоване заохочення №1: пазли, загальною кількістю 10 000 (десять тисяч) одиниць.
   • Гарантоване заохочення №2: набір для творчості (розмальовка, фломастери (12 кольорів), загальною кількістю 7 000 (сім тисяч) одиниць.
   • Гарантоване заохочення №3: чашка, загальною кількістю 10 000 (десять тисяч) одиниць.
   • Гарантоване заохочення №4: чашка пластикова з подвійними стінками (термочашка), загальною кількістю 8 000 (вісім тисяч) одиниць.
   • Гарантоване заохочення №5: подушка, загальною кількістю 5 000 (п’ять тисяч) одиниць.
   • Гарантоване заохочення №6: м’яка іграшка Кіндеріно, загальною кількістю 5 000 (п’ять тисяч) одиниць.
   • Гарантоване заохочення №7: годинник наручний, загальною кількістю 5 000 (п`ять тисяч) одиниць.

   ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ФОНДУ ГАРАНТОВАНИХ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ СКЛАДАЄ 50 000 (П'ЯТДЕСЯТ ТИСЯЧ) ОДИНИЦЬ ЗА ВЕСЬ ПЕРІОД АКЦІЇ.

   Кількість Гарантованих заохочень Акції обмежена і становить вищезазначену кількість. Відповідальність Організатора та Виконавця не виходить за межі кількості Гарантованих заохочень Акції, що зазначена вище.
  7. З метою попередження зловживань, кожен Учасник Акції протягом періоду проведення Акції, вказаного у п.3. цих Правил Акції, виконуючи належним чином всі умови цих Правил, може отримати не більше 2 (двох) однакових Гарантованих заохочень. Тому, кількість конвертів з акційними обгортками, надісланих одним Учасником для отримання бажаного Гарантованого заохочення, не повинна перевищувати 14 (чотирнадцяти) конвертів. Кожний конверт з акційними обгортками вважається окремим виконанням умов Акції за цими Правилами. Акційні обгортки, надіслані у різних конвертах одним Учасником, не сумуються між собою.
  8. Якщо у конверті містяться Акційні обгортки, сума балів яких менша ніж сума, необхідна для отримання відповідного Гарантованого заохочення або такі акційні обгортки (або хоча б одна з них) є пошкодженими, забрудненими на стільки, що це унеможливлює або суттєво ускладнює ідентифікацію таких акційних обгорток, відправник такого листа не може отримати бажане Гарантовае заохочення та стати Учасником Акції.
  9. Листи, конверти, акційні обгортки від Акційної продукції, інші будь-які вкладення у листи, з дати їх отримання є власністю Організатора Акції та поверненню Учасникам Акції не підлягають. Учасники Акції, беручи участь у Акції, надають свою безумовну згоду на це.
  10. Організатор/Виконавець Акції не зобов’язані відповідати на листи Учасників Акції, що надходять на абонентську скриньку Акції.
  11. Зовнішній вигляд Гарантованих заохочень Акції (розмір, вид тощо), зазначених в рекламних матеріалах, які будуть поширюватись в будь-який спосіб, Виконавцем та/або Організатором Акції та/або розміщених на інтернет-сайтах протягом періоду проведення Акції, може відрізнятись від реального зовнішнього вигляду Гарантованих заохочень Акції.
 7. УМОВИ ОТРИМАННЯ ГАРАНТОВАНИХ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ:
  1. Гарантовані заохочення отримають лише:
   • Перші 10 000 (десять тисяч) Учасників Акції, що надішлють цілісні акційні обгортки від Акційної продукції, сума балів яких дорівнює 15, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №1, за умови наявності Гарантованого заохочення №1.
   • Перші 7 000 (сім тисяч) Учасників Акції, що надішлють цілісні акційні обгортки від Акційної продукції, сума балів яких дорівнює 20, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №2, за умови наявності Гарантованого заохочення №2.
   • Перші 10 000 (десять тисяч) Учасників Акції, що надішлють цілісні акційні обгортки від Акційної продукції, сума балів яких дорівнює 25, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №3, за умови наявності Гарантованого заохочення №3.
   • Перші 8 000 (вісім тисяч) Учасників Акції, що надішлють цілісні акційні обгортки від Акційної продукції, сума балів яких дорівнює 35, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №4, за умови наявності Гарантованого заохочення №4.
   • Перші 5 000 (п’ять тисяч) Учасників Акції, що надішлють цілісні акційні обгортки від Акційної продукції, сума балів яких дорівнює 40, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №5, за умови наявності Гарантованого заохочення №5.
   • Перші 5 000 (п’ять тисяч) Учасників Акції, що надішлють цілісні акційні обгортки від Акційної продукції, сума балів яких дорівнює 45, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №6, за умови наявності Гарантованого Гарантованого заохочення №6.
   • Перші 5 000 (п’ять тисяч) Учасників Акції, що надішлють цілісні акційні обгортки від Акційної продукції, сума балів яких дорівнює 50, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №7, за умови наявності Гарантованого заохочення №7.

   Інформацію (прізвище, ініціали, місто проживання) про Учасників Акції, що здобули право на отримання Гарантованих заохочень, буде розміщено на сайті не пізніше «30» червня 2018 року включно.
 8. ПОРЯДОК І ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ГАРАНТОВАНИХ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ:
  1. Гарантовані заохочення Акції відправляються Виконавцем не пізніше «30» червня 2018 року включно Учасникам, які належним чином та в повному обсязі виконали усі умови даних Правил щодо отримання Гарантованих заохочень Акції.
  2. Гарантовані заохочення відправляються бандероллю/посилкою за адресою, вказаною Учасником на надісланому Виконавцю конверті з акційними обгортками від Акційної продукції. Отримання цих Гарантованих заохочень здійснюється Учасниками самостійно шляхом отримання бандеролі/посилки у відповідних відділеннях «Укрпошти».
  3. Гарантовані заохочення, що не будуть отримані Учасниками Акції у відділеннях «Укрпошти» за вказаною Учасником адресою протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати їх надходження, повертаються відправнику. В цьому випадку вважається, що такий Учасник добровільно відмовився і автоматично втрачає право на отримання Гарантованих заохочень та/або будь-яких компенсацій в т.ч. і грошової від Організатора/Виконавця Акції, а Організатор залишає за собою право розпорядитися цим Гарантованим заохоченням Акції на власний розсуд.
 9. ІНШІ УМОВИ ОТРИМАННЯ ГАРАНТОВАНИХ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ:
  1. Повторне відправлення Гарантованих заохочень Акції, не одержаних Учасником/ами з будь-яких підстав, не передбачається, Організатор та Виконавець не несуть зобов’язань і не розглядають претензії щодо їх надання або здійснення Учаснику/ам будь-яких компенсацій, в т.ч. і грошової.
  2. Отримання Гарантованих заохочень Акції допускається лише особами, що отримали на них право згідно з умовами цих Правил, і виключно в порядку, установленому цими Правилами. У випадку, якщо Учасник з будь-яких причин не може отримати Гарантоване заохочення Акції особисто, такий Учасник не має права передати/поступитися своїм правом будь-якій третій особі.
  3. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Гарантованого заохочення Акції. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Учасника права на одержання Гарантованого заохочення Акції. При цьому, відповідний Учасник вважається таким, що добровільно відмовився від отримання відповідного Гарантованого заохочення Акції та не має права на одержання від Організатора/Виконавця Акції будь-якої компенсації, в т.ч. грошової.
  4. Гарантовані заохочення Акції не підлягають обміну, в тому числі на грошовий еквівалент. Організатор має право замінити Гарантовані заохочення Акції, які беруть участь в Акції, на інші аналогічні.
  5. Організатор/Виконавець Акції і пов'язані з Акцією особи не несуть відповідальності стосовно подальшого використання Гарантованих заохочень Акції Учасниками після їх одержання, за неможливість Учасників Акції скористатись наданими Гарантованими заохоченнями Акції з будь-яких причин. З моменту одержання Гарантованих заохочень Учасником Акції Організатор/Виконавець Акції й пов'язані з Акцією особи не відповідають за подальшу долю Гарантованих заохочень.
  6. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за неможливість Учасників Акції отримати або скористатися Гарантованими заохоченнями Акції з будь-яких причин, що від них не залежать, в т.ч. у зв’язку з відсутністю в нього необхідних документів, а також при відсутності особи, що здобула право на отримання Гарантованого заохочення Акції, неможливості її повідомлення про відповідне Гарантоване заохочення Акції так, як це вказано вище, тощо.
  7. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальність за якість Гарантованих заохочень Акції, всі такі претензії пред'являються їх виробникам згідно з гарантійними зобов'язаннями таких виробників.
  8. Отримати Гарантоване заохочення Акції відповідний Учасник Акції може лише особисто. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, укладені до отримання гарантованого заохочення Акції, де гарантоване заохочення Акції, або право на отриманняйого буде предметом угоди або засобом платежу, або виступати як предмет застави.
  9. Організатор/Виконавець не несуть жодної відповідальності за несвоєчасну доставку або недоставку Гарантованих заохочень службою доставки «Укрпошта». Всі претензій щодо пошкодження, псування, втрати, несвочасної доставки або недоставки Гарантованих заохочень Учаснику слід адресувати безпосередньо службі доставки «Укрпошта».
 10. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
  1. Для участі в Конкурсі Учасник Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу у період проведення Конкурсу повинен завантажити на Сайт у розділ «Творчий конкурс» фото або скан-копію (високої якості) малюнку зробленого Учасником Конкурсу власноруч з привітанням ТМ «Kinder» (Кіндер)» з Днем народження (надалі – Конкурсна робота). Вимоги до фотографії або скан-копії зображення Конкурсної роботи (електронної копії Конкурсної роботи):
   • формат зображення виключно .png .jpg;
   • максимальний розмір файлу - 15 Мб;
   • зображення Конкурсної роботи не повинно містити явний технічний брак (нерізкість, розмиття, грубі помилками кадрування тощо);
   • не повинні порушувати правила суспільної моралі та принижувати/дискримінувати людську гідність, мати образливий характер тощо.

   Кожен Учасник Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу протягом періоду, зазначеного у п.3.1. Правил, може завантажити необмежену кількість Конкурсних робіт. При цьому, один и той самий Учасник Конкурсу може отримати тільки одне Заохочення Конкурсу.
  2. До участі у Конкурсі приймаються виключно малюнки, виконані в довільній графічній, живописній техніці (олівці, фарби, крейда тощо), але обов’язково – зроблені власноруч, без використання комп’ютерної техніки. Малюнок має бути підписаний в правому нижньому кутку з зазначенням імені та віку автора. Приймаючи участь в Конкурсі, Учасник Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу гарантує, що Учасник Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу є автором Конкурсної роботи та дотримується усіх авторських прав, які можуть стосуватись Конкурсної роботи.
  3. Завантажена Конкурсна робота повинна супроводжуватися заповненою Учасником Конкурсу/ законним представником Учасника Конкурсу умовною заявкою на участь у Конкурсі: користуючись підказками що є на Сайті, Учасник Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу повинен обрати бажане Заохочення Конкурсу, зазначити необхідні персональні данні (прізвище, ім’я, по-батькові Учасника Конкурсу та, в разі якщо Учасник Конкурсу неповнолітня особа, прізвище, ім’я, по-батькові законного представника Учасника Конкурсу, контактний номер телефону тощо). Перед завантаженням Конкурсної роботи, Учасник Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу повинен підтвердити свою згоду на обробку персональних даних та ознайомлення з даними Правилами. Тільки після виконання зазначених дій на Сайті, Конкурсна робота може вважитись такою, що завантажена на Сайт та приймає участь у Конкурсі. Завантаження Конкурсної роботи означає згоду Учасника Конкурсу/законного представника Учасника Конкурсу зі всіма умовами Конкурсу.
  4. До публікації на Сайті з метою участі в Конкурсі допускаються лише Конкурсні роботи, які пройшли перевірку на відповідність Правилам (модерацію). Перевірка (модерація) проводиться Організатором/Виконавцем в робочі дні протягом 72 (семидесяти двох) годин з моменту завантаження Конкурсної роботи Учасником Акції на Сайт. Організатор залишає за собою право відхиляти Конкурсні роботи, які представлені для участі в Конкурсі (завантажені на Сайт), якщо, на думку Організатора, вони не відповідають даним Правилам або суперечать внутрішній політиці Організатора або можуть негативно вплинути на позиціонування на ринку (імідж) знаку для товарів та послуг Організатора. Організатор має право не доводити до відома Учасників Конкурсу причини, з яких відхилено Конкурсні роботи від публікацій на Сайті, так і причини, з яких видалені Конкурсні роботи з Сайту після їх публікації.
  5. Фактом завантаження Конкурсної роботи кожен Учасник Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу підтверджує наступне:
   • свою згоду на безоплатне використання Організатором Конкурсної роботи/електронної копії Конкурсної роботи, шляхом розміщення у відкритому доступі в мережі Інтернет, в тому числі на Сайті, рекламних/інформаційних матеріалах тощо, а також дає свою згоду на безоплатне використання Організатором Конкурсної роботи/електронної копії Конкурсної роботи в пресі, в мережі Інтернет та на телебаченні, способами, що не порушують чинне законодавство;
   • наявність виключних майнових та особистих немайнових авторських прав в Учасника на Конкурсну роботу у розумінні чинного законодавства України;
   • згоду Учасника Конкурсу, як власника виключних майнових авторських прав, на безоплатне відчуження (передачу у повному обсязі) Організатору виключних майнових авторських прав на Конкурсну роботу/електронну копію Конкурсної роботи, як об’єкт інтелектуальної власності для використання Організатором способами визначеними даними Правилами без обмеження терміну та території використання, а також тиражу відтворення. Учасник дозволяє Організатору використовувати Конкурсну роботу/електронну копію Конкурсної роботи анонімно (без вказівки прізвища, ім’я, по-батькові автора), а також оприлюднювати Конкурсну роботу/електронну копію Конкурсної роботи. При цьому згода Учасника Конкурсу/законного представника Учасника Конкурсу з даними Правилами означає дотримання письмової форми дозволу на рекламне використання таких електронних копій Конкурсних робіт від Учасника Конкурсу.
  6. У випадку порушення Учасником Конкурсу/законним представником Учасника Конкурсу обов’язків, вказаних у даних Правилах, що викликало виникнення у Організатора та\або Виконавця збитків, Учасник Конкурсу/законний представник Учасника Конкурсу зобов’язаний відшкодувати такі збитки у повному обсязі.
  7. У разі пред’явлення до Організатора та/або Виконавця претензій з боку третіх осіб, що пов’язані з порушенням авторських або інших прав на Конкурсну роботу, використану Учасником Конкурсу/законним представником Учасника Конкурсу, відповідальність за таке порушення несуть відповідні Учасники Конкурсу/законні представники Учасників Конкурсу.
  8. Організатор/Виконавець не беруть на себе відповідальність за будь-які суперечки щодо Конкурсних робіт Учасників Конкурсу, щодо авторських та інших прав інтелектуальної власності на Конкурсні роботи. Організатор/Виконавець Конкурсу не вступають у будь-які суперечки та/або листування з приводу визнання будь-яких осіб Учасниками та/або Переможцями Конкурсу, в тому числі не несуть відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
  9. У випадку, якщо учасником Конкурсу будуть порушені гарантії Правил згідно з п.10.5., зокрема відносно законності використання у Конкурсній роботі об’єктів інтелектуальної власності третіх осіб, Організатор/Виконавець Конкурсу мають право в одноособовому порядку виключити такого Учасника Конкурсу із переліка Учасників Конкурсу/потенційних Переможців Конкурсу та мають право заборонити брати участь такій Конкурсній роботі у Конкурсі.
  10. Фонд Заохочень Конкурсу складається з наступних заохочень:
   1. Подарунковий сертифікат на враження, що надає право Переможцю Конкурсу та законному представнику Переможця Конкурсу, у випадку якщо Переможець Конкурсу – неповнолітня особа, здійснити подорож на повітряній кулі (тривалість – до 1 години, місце реалізації: Київська обл., Макарівський р-н ). Подарунковий сертифікат може бути реалізовано Переможцем Конкурсу віком від 10 років;
   2. Подарунковий сертифікат на враження, що надає право Переможцю Конкурсу здійснити плавання з дельфінами (тривалість – до 15 хвилин). Подарунковий сертифікат може бути реалізовано Переможцем Конкурсу віком від 3 років;
   3. Подарунковий сертифікат на враження, що надає право Переможцю Конкурсу відсвяткувати День народження ТМ Kinder (Кіндер) разом із друзями (тривалість - до 3 годин). Реалізація даного заохочення відбувається в місті проживання Переможця Конкурсу за участю аніматорів у кількості 2 особи;
   4. Подарунковий сертифікат на враження, що надає право Переможцю Конкурсу та законному представнику Переможця Конкурсу, у випадку якщо Переможець Конкурсу – неповнолітня особа, відвідати сімейний парк розваг за адресою м. Київ вул. Берковецька, 6Д. Детальні умови реалізації Подарункового сертифікату визначаються Виконавцем під час вручення Подарункового сертифікату;
   5. Подарунковий сертифікат на враження, що надає Переможцю Конкурсу право взяти участь у фотосесії (тривалість перебування в фотостудії – до 3 годин, місце реалізації: м. Київ, вул. Тверська, 6). Подарунковий сертифікат може бути реалізовано Переможцем Конкурсу віком від 3 років;
   6. Подарунковий сертифікат на враження, що надає Переможцю Конкурсу право здійснити 3 кола в якості другого пілоту гоночного автомобіля на автодромі «Чайка» м. Київ. Подарунковий сертифікат може бути реалізовано Переможцем Конкурсу віком від 7 років;
   7. Подарунковий сертифікат на враження, що надає право Переможцю Конкурсу отримати майстер-клас «Я — чарівник» (тривалість – до 1 години 30 хвилин, місце реалізації: м. Київ, вул. Галлана, 2). Відвідати даний майстер-клас Переможець Конкурсу має право запросити батьків/друзів у кількості 3 особи;
   8. Подарунковий сертифікат на враження, що надає право Переможцю Конкурсу отримати майстер-клас з керування яхтою (тривалість – до 3 годин, місце реалізації: Київське водосховище, м. Вишгород). Відвідати даний майстер-клас Переможець Конкурсу має право запросити батьків/друзів у кількості 3 особи;
   9. Подарунковий Сертифікат на враження, що надає право Переможцю Конкурсу здійснити політ на вертольоті (тривалість до 20 хвилин, місце реалізації: м. Київ, вул. Деревообробна, 5). Подарунковий Сертифікат може бути реалізовано Переможцем Конкурсу віком від 8 років;
   10. Подарунковий Сертифікат на враження, що надає право Переможцю Конкурсу здійснити студійний запис пісні у власному виконанні (тривалість перебування в студії звукозапису до 2 годин, місце реалізації: м. Київ, вул. Є. Коновальця, 44А). Подарунковий Сертифікат може бути реалізовано Переможцем Конкурсу віком від 4 років.

   Детальні умови та місце реалізації Подарункових сертифікатів на враження можуть бути змінені Організатором/Виконавцем та визначаються Організатором/Виконавцем остаточно під час вручення Заохочень Конкурсу та не можуть бути змінені Переможцем Конкурсу/ законним представником Переможця Конкурсу.

   Переможці Конкурсу мають право реалізувати отримані Подарункові сертифікати в строк не пізніше «31» серпня 2018 року.
  11. Фонд Заохочень Конкурсу складається за рахунок власних коштів Організатора і використовується виключно для надання заохочень Переможцям Конкурсу.
  12. Відповідальність Організатора/Виконавця Конкурсу обмежується загальним обсягом Фонду Заохочень Конкурсу.
 11. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ТА УМОВИ/ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕНЬ КОНКУРСУ
  1. До визначення Переможців Конкурсу допускаються всі Учасники Конкурсу, що належним чином виконали умови Правил щодо участі в Конкурсі та які не визнані порушниками.
  2. Визначення Переможців Конкурсу відбувається наступним способом:
   1. Переможців Конкурсу, буде обрано «08» червня 2018 року за допомогою комп’ютерної програми random.org, шляхом випадкового вибору 10 (десяти) Учасників Конкурсу серед 30 (тридцяти) інших Учасників Конкурсу, чиї Конкурсні роботи будуть визнані на розсуд журі Організатора кращими. Обрані комп’ютерною програмою random.org учасники Конкурсу вважаються Переможцями Конкурсу та здобувають право на отримання Заохочень Конкурсу.

    Конкурсі роботи, обрані журі Організатора як кращі, але які не були обрані комп’ютерною програмою random.org, не можуть вважатись конкурсними роботами, що надають підставу для отримання відповідними учасниками Конкурсу будь-яких заохочень, в тому числі втішних.
   2. Одночасно з визначенням Переможців Конкурсу, що здобувають право отримати Заохочення Конкурсу, Організатор та Виконавець визначають 10 (десять) резервних переможців зі списку, що буде автоматично сформований комп’ютерною програмою random.org. Такі резервні переможці у порядку черговості здобувають право отримати Заохочення Конкурсу у разі неможливості вручення таких заохочень відповідним Переможцям, або якщо Переможець Конкурсу втратив набуте право на отримання Заохочення з підстав, передбачених цими Правилами.
  3. Остаточні результати визначення Переможців Конкурсу фіксуються Комісією, що складається з представників Організатора та Виконавця, та відображаються у Протоколі, що посвідчується нотаріально. Результати визначення Переможців Конкурсу, зафіксовані Організатором та Виконавцем у Протоколі, є остаточними, з урахуванням особливостей визначення Резервних Переможців та такими, що не підлягають оскарженню.
  4. Результати Конкурсу, а саме список Переможців Конкурсу (персональні дані: прізвище, ім’я, по-батькові переможців Конкурсу із зазначенням відповідних Заохочень Конкурсу) Організатор/Виконавець публікує на Сайті протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати визначення Переможців Конкурсу.
  5. Протягом 10 (десяти) робочих днів з дати визначення Переможців Конкурсу Виконавець зобов’язується зв’язатися з відповідним Переможцем за контактними даними, що були зазначені Учасником Конкурсу/законним представником Учасника Конкурсу в заявці під час завантаження Конкурсної роботи на Сайт, та надати детальне роз’яснення з приводу отримання та реалізації відповідного Заохочення Конкурсу.
  6. Для отримання Заохочення Переможець Конкурсу зобов’язаний:
   1. протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту отримання від Виконавця повідомлення, надати зворотній зв’язок та підтвердити свою згоду та можливість отримати Заохочення Конкурсу, а також надіслати Виконавцю в електронному вигляді свої персональні дані.
   2. Персональні дані Переможця Конкурсу включають в себе: для Переможця Конкурсу-повнолітньої особи: копія паспорта громадянина України (усі сторінки із записами) Переможця Конкурсу, копію картки фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний номер) Переможця Конкурсу, а для осіб, що відмовилися від ідентифікаційного номера - копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу, згоду на участь Переможця Конкурсу в фото- та відео зйомці та використання даних фото- і відеоматеріалів в пресі, Інтернеті та на телебаченні з рекламною/маркетинговою метою та ін. цілях, за шаблоном, що надається Виконавцем; для Переможця Конкурсу – неповнолітньої особи: копія свідоцтва про народження дитини (Переможця), копія паспорта громадянина України (усі сторінки із записами), в разі досягнення Переможцем Конкурсу 14-ти річчя, копія паспорта громадянина України (усі сторінки із записами) представників Переможця Конкурсу (обох батьків або осіб що їх замінюють); копія картки фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний номер) (обох батьків або осіб що їх замінюють), згоду на участь неповнолітньої особи Переможця Конкурсу в фото- та відео зйомці та використання даних фото- і відеоматеріалів в пресі, Інтернеті та на телебаченні з рекламною/маркетинговою метою та ін. цілях за шаблоном що надається Виконавцем, від обох батьків або осіб що їх замінюють.

    Під час вручення Заохочень, Переможець Конкурсу/законний представник Переможця Конкурсу зобов’язаний надати оригінали вказаних документів.

    Переможець Конкурсу/законний представник Переможця Конкурсу несе відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

   3. прибути до місця вручення Заохочення особисто або у супроводі законного представника у строки погоджені із Виконавцем. Вартість проїзду до місця вручення Заохочення Конкурсу та у зворотній напрямок Переможцю Конкурсу та одному з його законних представників, у разі якщо Переможець Конкурсу – неповнолітня особа, компенсується Виконавцем (за наявності документально підтверджених витрат). Витрати на проживання, харчування, а також інші витрати не компенсуються Організатором/Виконавцем.
  7. Під час вручення Заохочення Конкурсу та під час реалізації Заохочення Конкурсу Переможцем Конкурсу, Виконавець буде здійснювати відеозйомку, участь у якій є обов’язковою умовою отримання Заохочення Конкурсу Переможцем Конкурсу.
  8. Отримання Заохочення Конкурсу допускається лише особою, яка отримала на нього право згідно з умовами цих Правил, і виключно в порядку, встановленому цими Правилами. У випадку, якщо Переможець Конкурсу з яких-небудь причин не може отримати Заохочення особисто, такий Переможець Конкурсу не має права передати/поступитися своїм правом будь-якій третій особі.
  9. Переможець Конкурсу отримує Заохочення Конкурсу яке було вказане Переможцем Конкурсу/законним представником Переможця Конкурсу під час завантаження відповідної Конкурсної роботи на Сайт, та не може буде знову змінене Переможцем Конкурсу.
  10. Заохочення Конкурсу вважається врученим відповідному Переможцю Конкурсу з моменту підписання відповідного Акту вручення Заохочення та/або укладання іншого документу, що засвідчує вручення/реалізацію Заохочення.
  11. Заохочення Конкурсу не підлягає обміну, в тому числі на грошовий еквівалент. Організатор має право замінити Заохочення, яке бере участь в Конкурсі, на інше подібне.
  12. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Заохочення Конкурсу. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє Переможця Конкурсу права на одержання Заохочення Конкурсу. При цьому, Переможець Конкурсу вважається таким, що відмовився від отримання відповідного Заохочення та не має права на одержання від Організатора/Виконавця Конкурсу будь-якої компенсації.
  13. Переможець Конкурсу втрачає набуте ним право на отримання Заохочення без будь – яких компенсацій, в тому числі грошової, у наступних випадках, не залежно від того у який час стали відомими вказані обставини:
   1. Переможець Конкурсу/законний представник Переможця Конкурсу відмовляється надавати необхідні дані та інформацію, вказані у цих Правилах, або надав некоректні/фальсифіковані персональні дані;
   2. якщо Учасника Конкурсу визнано порушником до моменту вручення йому Заохочення;
   3. якщо Переможець Конкурсу/Законний представник Переможця Конкурсу у встановлений даними Правилами період не надасть підтвердження можливості отримання належного йому Заохочення Конкурсу, з незалежних від Організатора/Виконавця причин та у випадку, якщо Переможець Конкурсу після закінчення терміну, протягом якого він повинен надати зворотній зв’язок Організатору, не надає такий зворотній зв’язок, Переможець Конкурсу втрачає право на отримання Заохочення, та наступним Переможцем Конкурсу визнається наступний Учасник Конкурсу, з резервних переможців зі списку, що був автоматично сформований компютерною програмою random.org;
   4. якщо Переможець Конкурсу/Законний представник Переможця Конкурсу усно або письмово за допомогою засобів електронного зв’язку заявить про свою відмову від отримання Заохочення Конкурсу;
   5. у разі відмови від участі у відеозйомці відповідно до умов п.11.7. Правил;
   6. у разі не можливості ідентифікувати Переможця Конкурсу;
  14. Організатор/Виконавець Конкурсу і пов’язані з Конкурсом особи не несуть відповідальності за подальшу реалізацію Заохочення Конкурсу Переможцем Конкурсу після його одержання та/або за неможливість Переможцем Конкурсу скористатись наданим Заохоченням з будь-яких причин.
  15. У разі неможливості вручення Заохочення Конкурсу Переможцю Конкурсу, воно визнається незатребуваним. При цьому таке Заохочення Конкурсу не може бути затребуваним Переможцем Конкурсу повторно.
  16. У разі виявлення неможливості вручення Заохочення Конкурсу, Організатор або Виконавець мають право розпорядитися незатребуваним Заохоченням Конкурсу на свій розсуд.
  17. Інші Учасники Конкурсу, що не здобули право на отримання Заохочень Конкурсу, позбавлені права отримати будь-які інші заохочення та компенсації.
 12. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ:
  1. У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції/Конкурсу офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції/Конкурсу та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора/Виконавця з усіх питань, пов'язаних із проведенням Акції/Конкурсу, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції/Конкурсу.
  2. Учасники Акції/Конкурсу самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними та адреси).
  3. Організатор/Виконавець Акції/Конкурсу і пов'язані з Акцією/Конкурсом особи не несуть відповідальності за неможливість надіслання/вручення Гарантованих заохочень Акції/Заохочень Конкурсу Учасникам Акції/Переможцям Конкурсу з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця, в т.ч. у випадку, якщо контактна адреса, ім’я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв’язку з Учасником були вказані неправильно та/або нерозбірливо, змінено тощо. При цьому, такий Учасник Акції/Переможець Конкурсу не має права на одержання будь-якої компенсації, в т.ч. грошової.
  4. Відправляючи конверт з обгортками від Акційної продукції та завантажуючи Конкурсну роботу на Сайт Учасник Акції/Конкурсу тим самим підтверджує свою явну згоду на збір та обробку Виконавцем/Організатором його персональних даних, зазначених на конверті та/або вказаних Учасником Конкурсу/законним представником Учасника конкурсу на Сайті під час завантаження Конкурсної роботи на Сайт, з метою належного виконання Виконавцем/Організатором умов цих Правил, зокрема, але не обмежуючись, в частині перевірки належного виконання цих Правил, визначення Учасників Акції/Конкурсу, які здобули право на отримання Гарантованого заохочення Акції/Заохочення Конкурсу, відправки/вручення Гарантованих заохочень Акції/Заохочень Конкурсу таким Учасникам Акції/Переможцям Конкурсу, що належним чином та в повному обсязі виконали умови цих Правил та були визнані такими, що здобули право на отримання відповідного Гарантованого заохочення Акції/Заохочення Конкурсу. Учасник Акції/Конкурсу, який здобув право на отримання Гарантованого заохочення Акції/Заохочення Конкурсу, надає свою згоду на розміщення Організатором/Виконавцем інформації про нього: прізвища, ініціалів, міста проживання в розділі «Переможці» на сайті www.kinder-promo.com.ua з метою інформування учасників Акції/Конкурсу про Власників Гарантованих заохочень Акції/Заохочень Конкурсу. Організатор/Виконавець гарантують, що отримані персональні дані Учасника не будуть розміщені у вільному та неконтрольованому доступі, передані третім особам, що не мають жодного відношення та/або не залучені до проведення Акції/Конкурсу (окрім «Укрпошти»), а також будуть використовуватися виключно з метою, передбаченою цими Правилами, згідно з ЗУ «Про захист персональних даних» протягом розумного та необхідного для досягнення мети збору та обробки персональних даних строку. По досягненню мети збору та обробки персональних даних Учасників, такі персональні дані знеособлюються, вилучаються та знищуються. Учасник Акції/Конкурсу має право в будь-який момент відкликати свою згоду на збір та обробку його персональних даних, попередньо письмово повідомивши про таке Організатора та/або Виконавця відповідно. Організатор/Виконавець не несуть жодної відповідальності за неможливість доставки/вручення Гарантованого заохочення/Заохочення Конкурсу Учаснику Акції/Переможцю Конкурсу у випадку відкликання таким Учасником своєї згоди на збір та обробку його персональних даних до моменту фактичної відправки/вручення Гарантованого заохочення Акції/Заохочення Конкурсу.
  5. Беручи участь в Акції/Конкурсу, кожен Учасник Акції/Конкурсу підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також з тим, що його персональні дані надані добровільно та є явною згодою на їх включення до персональних баз даних Організатора/Виконавця та на їх обробку Організатором/Виконавцем Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить чинному законодавству України, виключно з метою виконання вимог чинного законодавства України, щодо реклами, податків, та в сфері бухгалтерського обліку зокрема, для проведення даної рекламної Акції згідно з цими офіційними правилами Акції.
  6. Учасник Акції/Конкурсу, як суб'єкт персональних даних, має право:
   • на отримання відомостей про місцезнаходження Організатора/Виконавця як володільця/розпорядника його персональних даних;
   • вимагати від Організатора/Виконавця як володільця/розпорядника його персональних даних, уточнення своїх персональних даних;
   • застосовувати передбачені законом засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
   • відкликати свою згоду на обробку персональних даних, надіславши відповідного листа у довільній формі на електронну адресу: privacy.ukraine@ferrero.com. У випадку відкликання раніше наданої згоди персональні дані суб’єкта персональних даних будуть знеособлені та знищені в розумні строки, якщо інше не вимагається чинним законодавством України, зокрема, але не обмежуючись податковим тощо.
  7. Персональні дані Учасника Конкурсу зберігаються в базі персональних даних «Переможці», власником якої є Організатор, а розпорядником – Виконавець.
  8. Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором/Виконавцем самостійно, або може бути передана третім особам з умовою збереження конфіденційності.
  9. Персональні дані Учасника Акції/Конкурсу зберігаються до їх відкликання за письмовим проханням Учасника Акції/Конкурсу, але в будь-якому випадку не довше 2 (двох) календарних років з дня фактичного досягнення мети обробки персональних даних. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Організатор/Виконавець Акції не гарантують доставку/вручення бажаного Гарантованого заохочення Акції/Заохочення Конкурсу такому Учаснику Акції/Конкурсу. Учасник Акції/Конкурсу має право відкликати згоду на обробку персональних даних такого Учасника Акції/Конкурсу, направивши відповідне письмове повідомлення про відкликання Організатору/Виконавцю. Відкликання надаються у вільній формі.
  10. Учасники Акції/Конкурсу розуміють та згодні дотримуватись умови, що вони можуть надавати засобам масової інформації відомості стосовно участі в Акції/Конкурсу та отримання Гарантованого заохочення Акції/Заохочення Конкурсу лише за наявності окремої в кожному випадку письмової згоди ТОВ «Ферреро Україна».
  11. Організатор/Виконавець і пов'язані з Акцією/Конкурсом особи не вступають в будь-які спори стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції/Конкурсу і прав на одержання Гарантованого заохочення Акції/Заохочення Конкурсу. Організатор/Виконавець Акції не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких спорах.
  12. Організатор та Виконавець Акції мають право залучати третіх осіб для повного та/або часткового виконання зобов’язань за даними Правилами.
  13. Учасник Акції/Конкурсі, приймаючи участь в Акції/Конкурсі, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними.
  14. Дана Акція/Конкурс не є лотереєю, або послугою у сфері грального бізнесу.
  15. Організатор Акції має право обирати/змінювати кількість, вартість, комплектацію, умови реалізації тощо Гарантованих заохочень Акції/Заохочень Конкурсу.
  16. Акція дійсна лише для роздрібних покупців Акційної продукції.
  17. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект Акції/Конкурсу не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані несправностями в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою Організатором/Виконавцем, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність, цілісність або належне проведення Акції/Конкурсу, Організатор може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції/Конкурсу.
  18. Правила, умови та період проведення Акції може бути змінено та/або доповнено Замовником протягом усього Періоду проведення Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування на Сайті та мають відношення до всіх Учасників Акції/Конкурсу.
  19. Організатор/Виконавець не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як зокрема стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру (в т.ч., але не обмежуючись, проведення антитерористичних операцій), блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції/Конкурсу, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця обставини, що підтверджується довідкою Торгово-промислової палати України, або іншим відповідним документом.
Друже, у своєму листі не забудь:

- Вказати номер свого контактного телефону

- Правильно заповнити усі поля на конверті, як вказано на малюнку

- Вкласти у конверт акційні обгортки від Kinder Сюрприз,
Kinder® Chocolate, Kinder Delice, Kinder Bueno, Kinder Maxi King, Kinder Pingui, Kinder Milk-Slice з балами на упаковці

- Вказати обраний подарунок

- Вказати назву Акції — «КІНДЕР 50 РОКІВ»